Artykuły
JAKI PROCES ZACHODZI TERAZ NA ZIEMI. WALKA O DUSZE.

JAKI PROCES ZACHODZI TERAZ NA ZIEMI. WALKA O DUSZE.

Jeśli słuchałeś już coś z moich nagrań to być może obiło ci się o uszy coś na temat walki o dusze… i jakkolwiek groźnie to brzmi to zapewniam ciebie, że celem tego przekazu nie jest straszenie nikogo, a uświadomienie każdemu czytającemu jak ważny jest on sam, jego dusza i wybory, których dokonuje. Jeśli jednak masz słabe nerwy i łatwo wpadasz w panikę, to zastanów się czy rzeczywiście chcesz czytać dalej.

WALKA O DUSZE…

Walka o dusze to jest ten ważny element zachodzących obecnie procesów, o którym dzisiaj chciałam troszeczkę opowiedzieć.

Całkiem niedawno kiedy sobie medytowałam, ta informacja przyszła do mnie i choć przekaz był bardzo krótki to sam w sobie zawierał bardzo ważną i treściwą wiadomość. Treść na wagę złota, a może na wagę duszy…

Po pierwsze, Stwórca pokazał mi informację, że w tej rzeczywistości znajdujemy się na etapie bardzo intensywnej walki o dusze i że jest to bardzo ważny, wręcz kluczowy etap całej walki. Miałam silne odczucie, że jest to etap końcowy i każda z dusz ma teraz możliwość opowiedzieć się po jednej ze stron wedle swojej wolnej woli. Na tym etapie nie ma już jednak wielu możliwości zwlekania, odkładania, bycia trochę tu, trochę tam… to jest ten czas dla każdego, aby podjąć ostateczną decyzję w swoim własnym wnętrzu. Jakkolwiek groźnie to brzmi, to proszę miej świadomość tego, że ten czas podejmowania decyzji może rozciągać się w naszej liniowej rzeczywistości, w rezultacie tego, każdy z nas będzie mógł podjąć swoją decyzję wtedy, kiedy będzie na to całkowicie gotowy.

Zapytasz o to jaką decyzję? Decyzję o tym czy chcesz przynależeć do Światła czy ciemności. Czy chcesz swoim istnieniem przyczyniać się do wzmacniania światła czy ciemności. Czy świadomie i jednoznacznie decydujesz się być istotą światła czy ciemności. I ten wybór, przed którym stoi każde istnienie, jest bardzo, ekstremalnie ważny przede wszystkim dla tejże duszy, która dokonuje tego wyboru. Ten wybór który każdy z nas kiedyś musi dokonać, dokonuje się w naszych sercach, w naszych wnętrzach. Nigdzie indziej. Jest to bardzo ważny element twojej drogi i tego dokąd będziesz dalej zmierzał jako dusza, jako istnienie. Powtarzam ciągle te słowa ‘bardzo’, ‘ekstremalnie’ i ‘ważny’, ponieważ takie to wszystko było w moim odczuciu kiedy to do mnie dotarło.

Jednak każdy z nas powinien pamiętać, że o ile dokonanie wewnętrznego wyboru jest istotnie ważne, bo determinuje on, ten wybór, kierunek dalszej drogi, to jest to jednak tylko początek, bo za podjęciem konkretnej decyzji kierunku powinna iść potem konkretna postawa, wybory, dokonania, zachowanie, słowa, myśli itd… oczywiście Stwórca dał każdemu wolną wolę i każdy może wybrać zgodnie ze swoimi potrzebami to czego chce… światłość czy ciemność.

Chciałabym podkreślić co było jednak sednem tego przekazu, to to, że każda, absolutnie każda dusza się liczy, ma ogromne znaczenie, jest na wagę złota. Często myślimy sobie, a co ja tam sam mogę zrobić, niewiele znaczę lub nic nie znaczę. Stwórca jasno pokazał mi, aby nie było tutaj żadnych wątpliwości, że waga czyli znaczenie każdej duszy jest przeogromne, znaczenie wyboru każdej duszy jest przeogromne. Każda dusza liczy się tak samo mocno. I On i pan ciemności to wiedzą i w pełni rozumieją powagę sytuacji. Dlatego właśnie tak zawzięcie szatan walczy o każdą jedną duszę, bez wyjątku.  

Możesz nawet myśleć, że jesteś tak marnym prochem, że nawet ciemność by się tobą nie zainteresowała, bo i po co… i to jest fałszywa wizja twojej wartości duszy i człowieka, jaką próbuje wepchnąć Ci ciemność jako jedyną prawdę. Jesteś istotą, duszą, która zawsze ma potencjał wybrać światło i żyć / istnieć w świetle, mając tym samym ogromny wpływ na losy matrixa, a tym samym całego wszechświata. A tego bardzo obawia się pan ciemności. Jesteś dla niego zagrożeniem poprzez sam fakt istnienia i możliwość wyboru drogi światła.

Proszę pamiętaj, że każdy z nas pochodzi ze Źródła, ze Stwórcy życia, miłości, prawdy, świadomości, mądrości… a jeśli tak, to żadne z nas nie jest i nigdy nie będzie bez znaczenia. Każdy z nas przedstawia swoim istnieniem ogromną wartość i to jest to, co Stwórca chce aby każdy z nas sobie w pełni uświadomił. To jak każdy z nas jest ważny. To jak wybór każdego z nas jest ważny. To jak każdy, nawet najbardziej błahy wybór każdego z nas jest ważny, bo każdy z nich wspiera jedną i tylko jedną ze stron.

Pamiętaj, pochodzisz od Stwórcy, a więc jesteś jego częścią i jesteś Stwórcą. Twórz zatem świadomie w zgodzie z wewnętrznym światłem. Pamiętaj o swojej mocy ze Źródła i świetle które nosisz w sobie.