dekret – rezygnacja z wzorców ofiary, manipulowania i karania siebie w relacjach z innymi

Ja …… rezygnuję z karania siebie niewłaściwymi związkami. Rezygnuję tu i teraz z przyciągania do siebie takich ludzi i sytuacji, aby siebie ukarać.

Rezygnuję z chęci karania siebie i udowadniania sobie, że zasługuję na karę. Rezygnuję z karania siebie poprzez krzywdzenie innych. Rezygnuję z karania siebie poprzez manipulację innymi w celu doprowadzenia do sytuacji, która będzie bolesna dla każdego. Rezygnuję z karania siebie. Rezygnuję z manipulowania innymi na rzecz miłości i harmonii.

Rezygnuję z kreowania sobie związków mających na celu nakopać mi w tyłek i dowalić w serducho. Rezygnuję ze stawiania sobie na drodze takich ludzi, którzy mi w tym pomogą. Ja …… rezygnuję z karania siebie i innych przy okazji.

Rezygnuję z mszczenia się na sobie za, to kim byłam kiedyś i za to, jak postępowałam kiedyś. Już wiem, że to, co było, nie ma już żadnego znaczenia, nie ma również na mnie już żadnego wpływu. Jestem bezpieczna, niewinna i wolna w tu i teraz.

Jestem już całkowicie i do końca wolna! Wolna od przymusu kreowania sobie karania i mszczenia się. Jestem wolna od mszczenia się na sobie i innych. Wolna od mszczenia się na sobie i na płci przeciwnej. Jestem wolna od udowadniania sobie, że jestem beee. Już wiem, że jestem dobrą osobą, że jestem dobrym dzieckiem, że jestem dobrą kobietą. Już wiem, że mogę siebie kochać i szanować zawsze i wszędzie. Już wiem, że zasługuję na swoją własną miłość i szacunek. Ja …… kocham siebie z całego serca.

Ja …… jestem już tu i teraz wolna od mechanizmu manipulacji sobą i swoimi uczuciami. Jestem wolna od manipulowania innymi swoim poczuciem winy. Jestem wolna od wzbudzania w sobie poczucia winy. Jestem wolna od wzbudzania w sobie poczucia winy po to, aby mieć argument i powód do manipulacji. Jestem wolna od wzbudzania w sobie poczucia bycia ofiarą. Jestem wolna od wzbudzania w sobie poczucia bycia ofiarą tylko po to, aby mieć argument i powód do manipulacji uczuciami innych.

Jestem już wolna od wszelkich mechanizmów ofiary. Jestem już wolna od manipulowania sobą samą i innymi w celu udowodnienia sobie, jaką wielką jestem ofiarą. Nie muszę już robić z siebie ofiary, aby być kochaną i szanowaną. Nie muszę już robić z siebie ofiary, aby zaskarbić sobie swoją i cudzą miłość. Nie muszę już manipulować i kręcić rzeczywistością, aby udowadniać sobie na nowo, że jestem ofiarą. Nie potrzebuję już więcej czuć się ofiarą. Jestem wolna już od potrzeby wzbudzania w sobie wszelkich intencji dokopania sobie i manipulacji samą sobą. Ja …… nie muszę robić nic, aby kochać i szanować siebie. Wystarczy że Jestem.

Ja …… już wiem, że kocham i szanuję siebie, a karanie siebie nie jest dla mnie przyjazne i właściwe. Już wiem, że karanie siebie jest niezgodne z okazywaniem miłości sobie i innym. Już wiem, że czeka na mnie sama miłość. Już wiem, że zasługuję na najwspanialszą Boską Prawdziwą Miłość względem mnie samej. Już wiem, że taką właśnie miłością mogę obdarzyć siebie bezpiecznie i niewinne. Już wiem, że to właściwe i zgodne z Boskim planem. Już wiem, że naprawdę mogę siebie kochać i nikt mi nie zarzuci, że to wbrew Bogu. Ja wiem, że Bóg mnie Kocha, a więc i ja sama mogę siebie kochać. Jestem wolna w wyrażaniu miłości do siebie. Jestem wolna w wyrażaniu miłości do innych. Jestem wolna w wyrażaniu i okazywaniu miłości.

Miłość jest bezpieczna. Bycie kochaną jest bezpieczne, niewinne i w porządku. Przyjmowanie miłości i jej oznak od drugiej osoby jest zdecydowanie w pełni bezpieczne i niewinne. Ja …… już wiem, że przyjmowanie Miłości jest nie tylko bezpieczne, ale i cudownie radosne. Wiem, że przyjmowanie miłości otwiera na jeszcze większą Miłość. I już teraz świadomie decyduję się na trzeźwe i radosne przyjmowanie Miłości od innych osób i od samej siebie.

Ja …… już teraz doświadczam harmonijnych relacji ze sobą samą i innymi ludźmi. Moje wszystkie związki i relacje oparte są na miłości, szczerości, zaufaniu, radości i wzajemnym wsparciu i zrozumieniu.

Ja …… wybaczyłam sobie już wszystkie krzywdy, jakie wyrządziłam sama sobie i jakie wyrządziłam innym poprzez kreację sytuacji, które miały mi dokopać. Wybaczyłam sobie już całkowicie i do końca, że prowokowałam i manipulowałam innymi, aby mi dokopywali w celu udowodnienia mi moich prawdziwych podświadomych intencji. Wybaczyłam sobie już całkowicie i do końca, że sama siebie krzywdziłam i raniłam, że sama sobie stwarzałam sytuacje sprawiające mi ból i zawód. Wybaczyłam sobie, że sama sobie stwarzałam poczucie bycia biedną i niekochaną ofiarą. Wybaczyłam sama sobie, że chciałam poczuć się kochaną poprzez podświadome manipulacje i kombinowanie.

Jestem z tym bezpieczna, niewinna i w porządku, że tak postępowałam. Zdaję już sobie sprawę, że to były jedynie moje podświadome intencje, które już teraz są mi nie potrzebne i pozbywam się ich raz na zawsze, na trzeźwo i przytomnie. Na trzeźwo i przytomnie rezygnuję z nich całkowicie i do końca. Całkowicie świadomie oczyszczam się z tych intencji karania siebie i robienia z siebie ofiary. Oczyszczam siebie z intencji manipulowania sobą i innymi w celu ukarania siebie.

Jestem odpowiedzialna w 100% jedynie za swoje życie. Tak teraz świadoma tej odpowiedzialności wybieram wolność od manipulacji sobą i innymi, wybieram wolność od karania siebie i innych. Wybieram wolność od bycia ofiarą.

Wybieram życie pełne miłości, jedności i harmonii. Wybieram życie pełne harmonijnych związków i relacji z innymi ludźmi. Wybieram życie w wolności wyrażania miłości do siebie samej i do innych. Wybieram życie w wolności wyrażania swojej miłości szacunku i akceptacji dla siebie i innych. Wybieram życie pełne szczęścia i radości. Wybieram życie pełne bogactw duchowych i materialnych.

Jestem świadoma podjętych przeze mnie decyzji. Jestem gotowa i otwarta na nowe lepsze życie.

Ja …… już wiem, że zasługuję na nowe lepsze życie, że teraz mogę pozwolić sobie na nową lepszą przyszłość. Na nowe lepsze związki z ludźmi. Na nowy wspaniały związek z mężczyzną. Na nowy lepszy dom. Na nową lepszą pracę. Na nowe lepsze zarobki. Na nowe lepsze życie. Już wiem, że ja …… jestem całkowicie gotowa i otwarta na nowe lepsze życie, związki, pracę, dom i ten jedyny najlepszy związek.

Z Wielkiej Miłości i szacunku do siebie dbam o siebie samą. Z wielkiej miłości do siebie kreuję sobie doskonałe zdrowie. Z miłości i szacunku do samej siebie kreuję sobie wspaniałe związki i kontakty z ludźmi. Z wielkiej miłości i szacunku do samej siebie kreuję sobie wspaniałą pracę i wspaniałe zarobki. W wielkiej miłości i szacunku do samej siebie kreuję sobie pełną jedność i harmonię w swoim życiu, na każdym poziomie: fizycznym, duchowym i materialnym.

Dziękuję Ci Boże, że z dnia na dzień moje życie jest coraz piękniejsze, bardziej harmonijne, przyjazne, radosne i pełne miłości do samej siebie i innych. Dziękuję Ci Boże, że Jesteś i że się troszczysz o mnie każdego dnia.

2 thoughts on “dekret – rezygnacja z wzorców ofiary, manipulowania i karania siebie w relacjach z innymi

Comments are closed.