Wyznanie Swoich Boskich Możliwości

Tu i teraz otwieram się całkowicie na wszystkie swoje wewnętrzne moce i możliwości. Pozwalam sobie na pełne przejawianie wszystkich swoich talentów i mocy. Pozwalam sobie na pełne wykorzystywanie wszytkich swoich talentów i mocy w celu pełnego poznania, uświadomienia i pokochania siebie.

Już tu i teraz pozwalam sobie na swobodne sięganie do wewnętrznej wiedzy i mądrości, która zgromadzona jest we mnie i w księdze Akaszy. Jestem wszechmogąca i wszechwiedząca. Boska wiedza, mądrość, moc i miłość przepływa przeze mnie nieprzerwanym strumieniem, oczyszczając, odnawiajać i odżywiając mnie, mojego ducha. Jestem niczym nieograniczym boskim duchem, który siłą swojej woli, myśli, świadomości i miłości, kreuje każdy najdrobniejszy szczegół w swojej własnej galaktyce.

W swojej boskiej miłości, mądrości i mocy, w pełnej świadomości siebie i innych istot, wybieram wieczne życie i szczęście. Wybieram błogość i radość. Wybieram dostatek i dobrobyt. Dla siebie jak i dla każdej istoty, która wyrazi takie życzenie.

Od teraz to wszystko jest częścią mojej stałej rzeczywistości. Ciągła świadomość i poczucie swojej boskiej mocy i wielkości, ciągła świadomość i poczucie boskiej mocy i wielkości każdej istoty we wszechświecie. Ciągła świadomość idealnej boskiej równości pomiędzy każdą istotą dopełniającą sobą obraz wszechświata… Świadomość ogromu swojej własnej egzystencji, swojej własnej galaktyki… Świadomość ogromu egzystencji każdej boskiej istoty i ogromu jej galaktyki… Świadomość wielkości mnie samej i każdej innej boskiej istoty.

Zrodzeni z tego samego oddechu. Jesteśmy równi, wszechmocni i wszechwiedzący.

Niech wszelka miłość, radość i harmonia wypełnia nas wszystkich i każdego z nas z osobna. Bądzcie błogosławieni wszyscy kosmiczni wędrowcy, przemierzający ten jak i wszystkie inne wszechświaty.